Estetik Diş Tedavileri

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya günümüzde estetik diş hekimliği uygulamalarının giderek arttığını ve hastaların her geçen gün estetik diş tedavileri için daha fazla talepte bulunduğunu söyledi. Gülüş tasarımı olarak da bilinen yüz hatları ve dudak hareketleri ile uyumlu diş yapımı kişiye özel uygulanan bir yöntemdir diyen Sertaç Kızılkaya lamina diş kaplamaları zirkonyum porselen kaplamalar ve diş beyazlatma gibi işlemler sayesinde istenilen güzellikte dişlere sahip olunan bildiğini söyledi.

Kişi bazen sahip olduğundan daha uzun veya daha beyaz dişlere sahip olmak isteyebilir. Bu durumda diş hekimi istenilen miktar kadar dışı uzatmak mümkün mü diye hastayı muayene eder. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dişlerinin renginden şekline kadar istenilen değişikliğin yapılabildiğini ve yüz hatları ile uyumlu estetik dişler yapmanın artık sanıldığı kadar pahalı olmadığını söyledi.

Dişlerin birbirleri ile olan oranları kapanış sırasındaki durumları ve göz bebekleri burun kanatları gibi temel unsurlar ile değerlendirildiğinden yapılabilecek değişikliği boyutu tespit edilir. Diş hekimi istenilen değişikliği bir lamina kaplama ile mi yoksa bonding uygulaması mı veya zirkonyum diş kaplama ilemi sağlayacağına karar verir. Bu aşamadan sonra artık tedavi bölümü başlar ve kişiye istediği renk ve şekilde estetik diş kaplamaları hazırlanır.

Sizde dişlerinizde estetik sorunlar olduğunu düşünüyorsanız İstanbul Küçükçekmece Korudent diş kliniği’nden Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya için randevu isteyebilirsiniz randevu telefonu 0549 347 43 47 dir. Web Sitesi aracılığı ile veya telefon ile fiyat vermek tüm olmamaktadır. sizin için en uygun tedavi planını bu tedavi planının fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen randevu alarak diş hekimi ile görüşme yapınız.

By Diş Dr. Posted in Genel

Yorum Yazabilirsiniz.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s